Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.03.2018 17:18
Seria niefortunnych zdarzeń 2 na zwiastunie. Premiera w marcu
630V

Seria niefortunnych zdarzeń 2 na zwiastunie. Premiera w marcu

Pod koniec miesiąca na platformie Netflix zadebiutuje drugi sezon Serii niefortunnych zdarzeń. Z tej okazji możemy zapoznać się z nowym zwiastunem, który wprowadzi widzów w fabułę i pozwoli przygotować się na opowieść.

Netflix już w lutym potwierdził dokładną datę powrotu Serii niefortunnych zdarzeń. Drugi sezon trafi na platformę 30 marca i w tym dniu poznamy całą historię – otrzymamy dostęp do dziesięciu, wszystkich odcinków.

Seria niefortunnych zdarzeń na teaserze. Hrabia Olaf zapowiada wydarzenia

Netflix w końcu zaprezentował dłuższy materiał, który przygotowuje widzów na przygodę. Ponownie głównymi bohaterami opowieści będą Wioletka, Klaus oraz Słoneczko, czyli trójka sierot Baudelaire, którzy muszą poradzić sobie z wielką tajemnicą.

Rodzeństwo szuka wskazówek, by wyjaśnić zagadkową śmierć rodziców. Dzieci muszą jednak na każdym kroku uważać na Olafa, który skrywa się pod różnymi przebraniami i co chwila opracowuje nowy podstępny plan.

Serial powstaje na podstawie bestsellerowego cyklu książek Lemony’ego Snicketa. Jeśli wciąż nie mieliście okazji zapoznać się z pierwszym sezonem (na Netflix od 13 stycznia 2017 roku), to pamiętajcie, że w tym wypadku otrzymujemy bezpośrednią kontynuację wydarzeń, więc warto przed debiutem drugiej historii zapoznać się z początkiem.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: netflix seria niefortunnych zdarzeń serial trailer zwiastun