Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.02.2018 16:52
Seria niefortunnych zdarzeń na teaserze. Hrabia Olaf zapowiada wydarzenia
782V

Seria niefortunnych zdarzeń na teaserze. Hrabia Olaf zapowiada wydarzenia

 „Więcej łotrów, więcej intryg, więcej niebezpieczeństw, więcej sierot i więcej podpaleń” – tymi słowami Netflix zapowiada drugi sezon Serii niefortunnych zdarzeń, który już w przyszłym miesiącu zadebiutuje na platformie. Dzisiaj możemy spojrzeć na nowy spot reklamujący historię.

30 marca odbędzie się premiera drugiego sezonu Serii niefortunnych zdarzeń, więc Netflix zdecydował się przypomnieć o serialu. Głównym bohaterem spotu jest oczywiście Neil Patrick Harris, który zebrał sporo pochwał za swoją rolę w pierwszej opowieści.

Jessica Jones od Netflix na dużym zwiastunie. Materiał zapowiada 2 sezon

Subskrybenci platformy Netflix nie mogą narzekać na brak ciekawych premier w lutym, ale już teraz możemy mieć pewność, że w marcu również nie będziemy się nudzić. Pod koniec miesiąca zapoznamy się z 10 odcinkami drugiego sezonu Serii niefortunnych zdarzeń.

Jeśli wcześniej nie słyszeliście o tej serii, to 13 stycznia 2017 roku Netflix zaprezentował klientom pierwszą opowieść, która jest jednocześnie adaptacją książek dla młodzieży. Autor Daniel Handler publikował swoje prace pod pseudonimem Lemony Snicket – jest to jednocześnie fikcyjna postać i narrator w historii.

Muszę przyznać, że zespół odpowiedzialny za PR Netflixa nie zawodzi. Zobaczcie jaki opis pojawił się pod najnowszym spotem:

„Więcej nie zawsze znaczy lepiej. Czasem znaczy dużo gorzej. 30 marca oczekuj więcej łotrów, więcej intryg, więcej niebezpieczeństw, więcej sierot i więcej podpaleń. Będzie naprawdę okropnie. Nie możemy się doczekać. Z przykrością zawiadamiamy, że „Seria niefortunnych zdarzeń” jest dostępna na Netflix.”

Źródło: YouTube.com

Tagi: