Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.03.2018 14:03
Wiedźmin od Netflix z Markiem Hamillem? Aktor gotowy do roli
6846V

Wiedźmin od Netflix z Markiem Hamillem? Aktor gotowy do roli

Netflix prawdopodobnie wciąż nie rozpoczął castingów do głównych ról w serialu Wiedźmin, ale Luke Skywalker chętnie pomachałby mieczem w nowej produkcji. Aktor odpowiedział na komentarz jednego z fanów.

Mark Hamill to 66-letni aktor, którego nasza społeczność zapewne kojarzy z roli Luke’a Skywalkera. Amerykanin wystąpił również w wielu innych produkcjach, jednak to praca na planie kolejnych odsłon Gwiezdnych wojen pozwoliła mu zdobyć uznanie i nawet trzy Saturny. 

Wiedźmin od Netflix. Wiemy jakie postacie z sagi Sapkowskiego zobaczymy w serialu!

Aktor jest bardzo aktywny na Twitterze i często odpowiada na wiadomości fanów, więc jeden z sympatyków jego pracy postanowił zaczepić go przy okazji wiadomości od Lauren S. Hissrich. Scenarzystka serialu Wiedźmin często dzieli się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi świata Andrzeja Sapkowskiego, czy też bohaterów i w jednej wiadomości opisywała Vesemira.

Na wiadomość odpowiedział fan, który wspomniał, że do tej roli idealnie nadawałby się Mark Hamill i mężczyzna postanowił zareagować:

„Nie mam pojęcia, co to jest i na czym polega, ale zgadzam się, że ta postać może/powinna być zagrana przeze mnie.”

Odpowiedź dostrzegło tysiące fanów, którzy zachęcają Hamilla do zainteresowania się uniwersum Wiedźmina i wystąpienia w produkcji platformy Netflix. Kilka słów napisała nawet Lauren, która nie kryła ekscytacji z tej odpowiedzi:

„Do fanów Wiedźmina: prawdopodobnie właśnie przeszłam zawał serca dzięki uprzejmości Marka Hamilla. Jeśli umrę, to jest to jego wina (ale będzie warto).”

Trudno oczywiście sądzić, by ta konwersacja miała drugie dno, ale może właśnie Netflix ma jeden problem mniej i nie musi szukać aktora do roli Vesemira? Warto na pewno zwrócić uwagę, że nawet CD Projekt RED odpisał na dyskusję:

Źródło: Twitter.com

Tagi: CD Projekt RED lauren s. hissrich Mark Hamill Netflix wiedźmin Wiedźmin 3: Dziki Gon