Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.03.2018 17:35
Diablo III trafi na Nintendo Switch. Brytyjczycy potwierdzają
1143V

Diablo III trafi na Nintendo Switch. Brytyjczycy potwierdzają

Demony trafią na Nintendo Switch. Choć Blizzard wciąż aktualnie nie zamierza przedstawić nowej wersji, to informację o nowej odsłonie potwierdzają Brytyjczycy, którzy otrzymali konkretną wiadomość od swoich informatorów.

Tytułem wstępu na pewno warto przybliżyć całą sytuację – w połowie lutego informowałem naszych czytelników o plotce, według której Diablo III ma trafić na Nintendo Switch. Na początku marca Blizzard wrzucił do Sieci zabawną zajawkę, ale po kilku godzinach firma opublikowała wiadomość, według której „nie ma planów dotyczących ogłoszenia Diablo na Nintendo Switch”.

Diablo III coraz bliżej Nintendo Switch. Blizzard opublikował zajawkę

Mimo wszystko brytyjski Eurogamer jest przekonany, że Diablo III trafi na Nintendo Switch. Akurat ta redakcja ma zaufanych informatorów, którzy od dawna nie zawodzą, więc możemy szykować się na zabicie Diablo na kolejnej platformie.

Według redakcji, port Diablo III na Nintendo Switch jest w znaczącym stopniu zrealizowany, jednak aktualnie trudno powiedzieć, czy w pakiecie otrzymamy Reaper of Souls oraz Rise of the Necromancer… Choć w zasadzie powinna to być formalność?

Tytuł zostanie zaprezentowane w przeciągu „kilku miesięcy”, więc trudno powiedzieć, czy możemy liczyć na tegoroczną premierę – pierwsza plotka informowała o debiucie na początku 2019 roku… Więc bardzo możliwe, że gra zostanie ujawniona dopiero pod koniec roku na BlizzConie.

Blizzard już wcześniej z wielką przyjemnością bawił się z fanami i publikował najróżniejsze zajawki, które zwiastowały nadejście nowych produkcji. Wiele na to wskazuje, że publikacja z tego tygodnia również miała „pobudzić fanów”, ale liczba wiadomości od sympatyków uniwersum Diablo mogła sprawić, że firma zdecydowała się aktualnie spowolnić kampanię marketingową.

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2018-03-06-sources-yes-diablo-3-is-coming-to-nintendo-switch

Tagi: blizzard diablo iii diablo iii: reaper of souls - ultimate evil edition