Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.03.2018 19:53
Diablo III coraz bliżej Nintendo Switch. Blizzard opublikował
1224V

Diablo III coraz bliżej Nintendo Switch. Blizzard opublikował zajawkę

Blizzard dostrzega siłę Nintendo Switcha. Firma opublikowała zabawną zajawkę, którą możemy połączyć z ostatnimi plotkami. Posiadacze najnowszej konsoli Nintendo powinni w przeciągu kilku następnych miesięcy zagrać w Diablo III.

W ubiegłym miesiącu informowałem naszych czytelników o informacjach przedstawionych przez jednego z informatorów. Zdaniem Marcusa Sellarsa na Nintendo Switch zmierza Fortnite: Battle Royale i Diablo III.

Fortnite: Battle Royale i Diablo 3 mogą trafić na Nintendo Switcha. Informator podaje nawet daty

Nie musieliśmy długo czekać na wiadomość od Blizzarda. Firma opublikowała zabawny materiał, który powinien zadowolić wszystkich posiadaczy „Przełączników”.  Wydawca oczywiście nie mówi wprost, jednak biorąc pod uwagę wcześniejsze doniesienia, popularność konsoli oraz zabawny charakter filmu – już wkrótce na Nintendo Switch ubijemy wiele demonów.

Według wspomnianego informatora, Diablo III miało trafić na konsolę na początku 2019 roku i otrzymać lokalną rozgrywkę z wieloma Nintendo Switchami, jednak opublikowanie powyższej zajawki już dzisiaj może sugerować, że gra zadebiutuje wcześniej.

W marcu ma odbyć się specjalne wydarzenie Activision, na którym Crash Bandicoot N-Sane Trilogy zostanie zapowiedziany na między innymi Nintendo Switch oraz PC, więc może i na tej imprezie swoje 3 minuty otrzymają przedstawiciele Blizzarda?

Firma widząc ogromną radość fanów Nintendo Switcha zdążyła wydać krótkie oświadczenie, że aktualnie nic nie zostało zapowiedziane… ;)

Źródło: Twitter.com

Tagi: