Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.03.2018 18:59
For Honor z dedykowanymi serwerami również na konsolach.
521V

For Honor z dedykowanymi serwerami również na konsolach

Dobre wieści dla wszystkich konsolowców. For Honor w końcu otrzyma dedykowane serwery również na konsolach. Twórcy przedstawili konkretną wiadomość dla posiadaczy PlayStation 4 i Xboksów One.

Od ubiegłego miesiąca gracze na komputerach osobistych mogą cieszyć się z dedykowanych serwerów w For Honor. Ubisoft na początku sprawdzał nową jakość rozgrywki i po pozytywnych opiniach zdecydował się przełączyć zmagania na nową infrastrukturę.

For Honor z nową zawartością. Ubisoft w efektowny sposób rozpoczyna 5 sezon

Ubisoft w przypadku rywalizacji na PC wyeliminował resyncs, migrację hostów oraz poprawił wskaźnik ukończonych pojedynków PvP, więc możemy śmiało powiedzieć o sporym sukcesie deweloperów, którzy walczą o swoją produkcję.

Z tego powodu z przyjemnością mogę poinformować, że od jutra (6 marca) serwery dedykowane będą dostępne na PlayStation 4 i Xboksach One. Jednocześnie gracze mogą oczekiwać zaimplementowania w tym dniu wszystkich poprawek, które zostały przygotowane przez deweloperów w przeciągu ostatnich tygodni.

To dopiero początek „walki” Ubisoftu o For Honor. Deweloperzy chcą zapewnić graczom sporo atrakcji, dzięki którym rycerze, wikingowie oraz samuraje powrócą na serwery i będą walczyć o punkty w ekscytujących pojedynkach.

Francuska korporacja w ubiegłym miesiącu potwierdziła, że w każdym miesiącu w For Honor gra 1 mln unikalnych wojowników.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: dedykowane serwery For Honor Ubisoft