Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.02.2018 18:10
For Honor z nową zawartością. Ubisoft w efektowny sposób rozpoczyna 5 sezon
832V

For Honor z nową zawartością. Ubisoft w efektowny sposób rozpoczyna 5 sezon

Na serwerach For Honor ruszył właśnie piąty sezon zmagań, podczas którego gracze skorzystają z nowej zawartości. Na dobry początek firma opublikowała zwiastun ukazujący Dziedzictwo Apollyona.

Ubisoft w ostatnim raporcie finansowym potwierdził bardzo dobre rezultaty wygenerowane przez For Honor. Tytułem zainteresowało się 7,5 mln graczy z całego świata, a w każdym miesiącu po serwerach biega 1 mln unikalnych wojowników.

For Honor wciąż cieszy się sporą popularnością. Gra zaliczyła świetny wynik, więc Ubisoft ma plany na rozwój

Dzięki dobremu zainteresowaniu Francuzi chcą rozwijać tytuł i właśnie rozpoczął się piąty sezon zmagań. Na start firma zaktualizowała bohaterów, zajęła się globalnymi zmianami w walce, dopracowała tereny, czy też zajęła się aktualizacją progresu gracza.

Rycerze, wikingowie oraz samuraje mogą również zapoznać się z nowym trybem „Trybut Rankingowy”, a jednocześnie przez cały weekend śmiałkowie zbiorą podwójne doświadczenie (16-19.02), czy też zgarną dodatkową stal (16-19.02).

Punktem kulminacyjnym 1 kampanii 5 sezonu będzie włączenie serwerów dedykowanych – firma zamierza w pełni przebudować rozgrywkę i zapewnić graczom jak najprzyjemniejsze zmagania. Na początku z ulepszonej infrastruktury skorzystają zawodnicy na komputerach osobistych.

W kolejnych dniach lutego For Honor zaoferuje kolejne atrakcje – zgarniemy dodatkowe łupy (23-26.02) oraz zdobędziemy więcej stali (23-26.02).

Źródło: YouTube.com

Tagi: For Honor trailer Ubisoft zwiastun