Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.03.2018 15:30
Dark Souls Remastered na NS za 129 zł, a Nintendo SNES MINI za 349 zł lub 200 zł
1961V

Dark Souls Remastered na NS za 129 zł, a Nintendo SNES MINI za 349 zł lub 200 zł

Dwie dobre promocje dla sympatyków Nintendo. Posiadacze Nintendo Switchów mogą szykować się na Dark Souls Remastered w lepszej cenie, a miłośnicy retro rozgrywki wykładać gotówkę na Nintendo SNES MINI w atrakcyjnej ofercie.

Sympatycy konsol Nintendo muszą szykować gotówkę, bo w polskich sklepach można natrafić na dwie ciekawe promocje. W atrakcyjnej cenie kupicie Dark Souls Remastered oraz Nintendo SNES MINI.

12 miesięcy PS Plus w pakiecie z GT Sport za 249 zł. Promocja w sklepach RTV EURO AGD

Na początku zacznijmy od produkcji Bandai Namco. Dark Souls Remastered można w standardowej cenie nabyć za 159 zł, jednak dzięki najnowszej promocji Muve.pl zgarniecie grę za 129 zł. Dodatkowo klienci otrzymają 5% zwrot na następne zamówienie i skorzystają z darmowej wysyłki do Paczki w RUCHu. Jest to oczywiście zamówienie przedpremierowe, a pudełka powinniście otrzymać 25 maja.

Dodatkowo w specjalnej cenie możecie zgarnąć Nintendo SNES Mini – konsola jest dostępna w Games4You w bardzo atrakcyjnej cenie: 349 zł za nówkę lub 200 zł za używkę. W tym wypadku otrzymacie pełen zestaw czyli konsolę, 2 kontrolery, okablowanie oraz instrukcję.

W obu przypadkach możecie zaoszczędzić trochę grosza, a dodatkowo zagrać w mocną produkcję From Software (port przygotowany jest przez deweloperów z Chin) oraz zapoznać się z klasykami od Nintendo.

Muminek, dzięki za link!

Źródło: Informacja od czytelnika

Tagi: Dark Souls Remastered nintendo switch promocja snes mini