Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.02.2018 15:29
Yakuza 6: The Song of Life do wypróbowania. Wielkie demo dostępne w Europie i promocja na pełną wersję
925V

Yakuza 6: The Song of Life do wypróbowania. Wielkie demo dostępne w Europie i promocja na pełną wersję

Pozytywna wiadomość dla wszystkich posiadaczy PlayStation 4. Od dzisiaj możecie zapoznać się ze sporym wycinkiem Yakuza 6: The Song of Life, jednak ostrzegam, że w tym wypadku pobierzecie ponad 36GB danych.

Yakuza 6: The Song of Life miała trafić na rynek 20 marca, jednak w zasadzie na ostatniej prostej deweloperzy zdecydowali się opóźnić datę premiery. Autorzy na otarcie łez zdecydowali się zaproponować graczom wersję demonstracyjną.

Yakuza 6: The Song of Life przepełniony mini-grami. Gameplay pokazuje atrakcje

Demo Yakuza 6: The Song of Life właśnie wylądowało na europejskim PlayStation Store i możecie je pobrać za pośrednictwem tego odnośnika. Sytuacja jest o tyle zaskakująca, że tak naprawdę nie jest to mały wycinek tytułu, a klienci pobiorą dokładnie 36,53GB.

Ta spora waga ma „podstawy”, ponieważ SEGA zdecydowała się zaproponować klientom prolog, w którym poznacie sam początek historii. Co ciekawe, autorzy nie będą nas męczyć i nawet w dniu debiutu nie będziemy musieli poznawać wydarzeń od początku, a po prostu przeniesiemy stan rozgrywki do pełnej wersji.

Jest to naprawdę dobra opcja dla graczy, którzy odliczają dni do 17 kwietnia – na ten dzień wyznaczono nową datę premiery. Jednocześnie warto wspomnieć, że na PlayStation Store możecie natrafić na promocję Yakuza 6: The Song of Life:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: demo promocja SEGA yakuza 6 Yakuza 6: The Song of Life