Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.01.2018 17:07
Yakuza 6: The Song of Life przepełniony mini-grami. Gameplay pokazuje atrakcje
609V

Yakuza 6: The Song of Life przepełniony mini-grami. Gameplay pokazuje atrakcje

Seria Yakuza to nie tylko seksowne kobiety, akcje typu „łokieć, pięta, nie ma klienta” i ciekawe historie. Twórcy zawsze dbają o najróżniejsze mini-gry, które znacząco rozbudowują produkcje. Dzisiaj możemy spojrzeć na ciekawą prezentację wykreowanych atrakcji.

Yakuza 6: The Song of Life może się okazać sporą dawką przyjemności dla fanów japońszczyzny. Tytuł trafi wyłącznie na PlayStation 4 i będzie w Europie dostępny już 20 marca 2018 roku.

Yakuza 6 w Europie! Edycja kolekcjonerska zachęca do konsumpcji napojów

SEGA zdecydowała się ujawnić mini-gry przygotowane dla Yakuza 6: The Song of Life. Gracze mogą liczyć na kilka retro-produkcji, karaoke, baseball, siłownie, kluby hostessy, rzutki, a nawet wyzwanie polegające na "pomaganiu dzieciom".

Twórcy za każdym razem potrafią te elementy w dobrym sposób dostosować do realiów gry, więc w trakcie poznawania historii pewnie weźmiemy udział w najróżniejszych zadaniach, które pozwolą poprawić zdolności głównego bohatera. 

Zamawiając Yakuza 6: The Song of Life w podstawowej wersji otrzymacie artbook, a ponadto SEGA zdecydowała się przygotować edycję kolekcjonerską z grafikami koncepcyjnymi, dwoma szklankami, kamieniami schładzającymi napoje, podkładkami pod drinki i limitowanym pudełkiem.

Tagi: gameplay playstation 4 sega Yakuza 6: The Song of Life zwiastun