Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.02.2018 14:56
Battlefield 2018 może zostać ujawniony wkrótce. DICE pracuje nad zwiastunem
978V

Battlefield 2018 może zostać ujawniony wkrótce. DICE pracuje nad zwiastunem

DICE może już wkrótce odsłonić karty i pokazać pierwszy materiał z tegorocznego Battlefielda. Jeden z przedstawicieli studia potwierdził prace nad zwiastunem, który pozwoli nam przygotowywać się na tegoroczne E3.

Electronic Arts potwierdziło, że na EA Play odbędzie się prezentacja najnowszej odsłony serii Battlefield, która trafi do graczy w październiku. Możemy mimo to sądzić, że stosowny materiał prezentujący grę pojawi się znacznie wcześniej.

Nowy Battlefield i Anthem na EA Play. Electronic Arts zapowiada imprezę

W maju 2016 roku Electronic Arts pokazało Battlefield 1 – w tym dniu zobaczyliśmy umiejscowienie wydarzeń, zerknęliśmy na zwiastun, poznaliśmy datę premiery, edycję kolekcjonerską, czy też okładkę.  

Wspominam o tym wydarzeniu nie bez powodu, bo bardzo możliwe, że w tym roku będziemy świadkami bardzo podobnego scenariusza  – Randy Evans z DICE wspomniał w weekend na Twitterze, że właśnie rozpoczęły się prace nad zwiastunem do tegorocznego Battlefielda.

Trudno uwierzyć, by już teraz trwały przygotowania materiału, który zostanie pokazany dopiero w Los Angeles, a w dodatku nie możemy zapomnieć, że „czas antenowy” podczas EA Play jest ograniczony, wiec w tym wypadku EA może ponownie na imprezie skupić się na samej rozgrywce.

Randy Evans pracował wcześniej nad zwiastunami dla serii Mirror’s Edge, Battlefield oraz Star Wars: Battlefront.

Źródło: Twitter.com

Tagi: battlefield 2018 DICE Electronic Arts