Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.02.2018 18:16
Nowy Battlefield i Anthem na EA Play. Electronic Arts zapowiada imprezę
3438V

Nowy Battlefield i Anthem na EA Play. Electronic Arts zapowiada imprezę

Electronic Arts ponownie zdecydowało się zorganizować EA Play, czyli wyjątkową imprezę, na której poznamy najnowsze produkcje wydawcy zmierzające na rynek w przeciągu następnych miesięcy. Sympatycy Battlefielda muszą przygotowywać się na atrakcje, ponieważ na wydarzeniu odbędzie się duża prezentacja nowej odsłony.

Historia lubi się powtarzać? Electronic Arts właśnie ujawniło konkretne informacje dotyczące EA Play. To właśnie na tej imprezie odbędzie się wielka prezentacja tegorocznego Battlefielda, czyli identycznie jak w przypadku Battlefield 1 i show z 2016 roku.

Burnout Paradise Remastered oficjalnie! Zwiastun, data premiery i szczegóły

W dniach 9-11 czerwca w  Hollywood Palladium będziemy świadkami EA Play. Impreza rozpocznie się o godzinie 23:00 a zakończy się o 5:00 (czasu polskiego). W niedzielę i poniedziałek Elektronicy będą prezentować swoje dobra od 19:00 do 5:00.

Electronic Arts właśnie na tym show pokaże swoje nadchodzące dobra:

„A jakie to będą produkcje? Na EA PLAY 2018 będziecie mogli zagrać w kolejną grę z serii Battlefield™, nowe pozycje ze stajni EA SPORTS™, a także poznać nową przepiękną grę akcji Anthem™. Dostępne też będą The Sims™ 4 i nasze gry mobilne, a także nie zabraknie oczywiście paru niespodzianek.”

Na EA Play na pewno zobaczymy mnóstwo rozgrywki z nowego Battlefielda – firma potwierdziła zaproszenie na show YouTuberów, więc pewnie identycznie jak w ubiegłym roku, gameplay pewnie nie zakończy się po przysłowiowych trzech minutach.

Anthem? Gra trafi do nas dopiero w przyszłym roku, ale to właśnie w czerwcu powinniśmy spojrzeć na przynajmniej kilka minut rozgrywki – w końcu będzie to ostatnie EA Play przed premierą, która odbędzie się do 31 marca 2019 roku.

Elektronicy pokażą na pewno kolejną Fifę, następnego NFL-a, świeżutki NHL i…? To spora ciekawostka. Włodarze EA na pewno szykują kilka niespodzianek na końcówkę 2019 roku – w końcu wszystkie potwierdzone tytuły zadebiutują do końca marca przyszłego roku.

Z jakiej „niespodzianki” ucieszylibyście się najbardziej?

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: