Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.02.2018 15:34
Past Cure miażdżony w recenzjach. Twórcy chwalą się premierowym zwiastunem
1561V

Past Cure miażdżony w recenzjach. Twórcy chwalą się premierowym zwiastunem

Studio Phantom 8 nie może zaliczyć swojej debiutanckiej produkcji do wielkiego hitu. Past Cure jest oceniany przez pierwsze redakcje i gra zbiera srogie lanie za niedopracowany oraz nudny gameplay. Jeśli te słowa Was nie odstraszyły, to spójrzcie na premierowy zwiastun.

Past Cure zapowiadało się nawet nieźle. Twórcy informowali o przygotowaniu thrillera psychologicznego, w którym główny bohater był byłym, elitarnym żołnierzem, ale ostatnie lata spędził na licznych eksperymentach.

Weekendowa promocja na PlayStation Store. Sony przecenia gry na PlayStation 4

Studio podczas przygotowania gry inspirowało się takimi seriami jak Uncharted oraz Max Payne, ale już dzisiaj możemy mieć pewność, że dobra „muza” to zdecydowanie za mało. Twórcy zdecydowanie nie dopracowali rozgrywki i podczas przygody zainteresowani natrafią na długie a zarazem nudne sekwencje strzelania oraz chowania się, aktorzy głosowi nie udźwignęli tematu, a w dodatku tytuł jest przeładowany ciekawymi pomysłami, które nie są dobrze zrealizowane.

Cała historia jest w dodatku obładowany złymi dialogami i tytuł potrafi wymęczyć nawet największych entuzjastów elektronicznej rozgrywki. Mimo wszystko Past Cure nie jest totalnie złe, jednak tylko nieliczni doceniają ciekawy wstęp, czy też potrafią wyłapać z tej gry kilka interesujących momentów.

Powyższe słowa pewnie odstraszyły 99% naszej społeczności, ale zachęcam do spojrzenia na poniższy zwiastun… Twórcy wyraźnie nie udźwignęli tematu, jednak może w przyszłości uda im się stworzyć coś znacznie lepszego?

Tak prezentują się pierwsze oceny Past Cure (średnia ocen 37%):

  • COGconnected - 65 / 100
  • PlayStation LifeStyle - 55 / 100
  • GamingBolt - 30 / 100
  • TrustedReviews - 30 / 100
  • We Got This Covered - 20 / 100
  • DualShockers - 20 / 100

Tagi: oceny Past Cure Phantom 8 recenzje zwiastun

Nie przegap