Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.02.2018 18:01
Burnout Paradise Remastered oficjalnie! Zwiastun, data premiery i szczegóły
5002V

Burnout Paradise Remastered oficjalnie! Zwiastun, data premiery i szczegóły

Electronic Arts zdecydowało się ujawnić pierwszy odświeżony tytuł ze swojej biblioteki. Gracze mogą czekać na Burnout Paradise Remastered, które nadjedzie już w przyszłym miesiącu. Poznajcie wszystkie szczegóły.

Już w styczniu informowaliśmy naszą społeczność o przecieku dotyczącym Burnout Paradise Remastered na PlayStation 4. Dzisiaj możemy potwierdzić tę wiadomość prezentując wszystkie szczegóły.

Recenzja Burnout Paradise Remastered

Burnout Paradise Remastered trafi na PlayStation 4 i Xboksa One dokładnie 16 marca. Gra będzie dostępna w pełnej polskiej wersji językowej (dubbing), a jednocześnie w zestawie otrzymamy osiem pakietów dodatków wydanych w ramach „Year of Paradise”, w tym rozszerzenie świata gry w postaci Big Surf Island.

Twórcy zajęli się licznymi usprawnieniami, poprawili oprawę i zapewnili tekstury o wysokiej rozdzielczości. Gra zadziała w 4K przy 60 klatkach na sekundę na PlayStation 4 Pro oraz Xboksie One X.

Tak o nowej wersji wypowiedział się Matt Webster, dyrektor generalny Criterion Games:

„Kiedy ktoś myśli o Criterion Games, często wspomina serię Burnout i nie bez przyczyny. Gra, którą stworzyliśmy dziesięć lat temu, dziś jest tak samo fajna i wyjątkowa. Burnout Paradise to zręcznościowa gra wyścigowa w otwartym świecie, zapewniająca graczom emocje ścigania się ze znajomymi w swobodnej formie, która jest zarazem płynna i pochłaniająca bez reszty. Gra łączy charakterystyczne dla studia Criterion prędkość i destrukcję z niesamowitymi akrobacjami i widowiskowymi kraksami. Dzięki odświeżonej wersji możemy trafić z tą emocjonującą akcją i innowacyjną rozgrywką sieciową do zupełnie nowego pokolenia graczy”.

Wersja na PC zadebiutuje w późniejszym terminie. Tytuł trafi również do EA Access, dzięki któremu wypróbujemy kawałek kodu.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Burnout Paradise criterion games Electronic Arts