Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.02.2018 16:11
Outsider od Netflix zapowiada się kapitalnie. Jared Leto wkroczy do świata Yakuzy
3872V

Outsider od Netflix zapowiada się kapitalnie. Jared Leto wkroczy do świata Yakuzy

Netflix właśnie potwierdził datę premiery kolejnej produkcji. Outsider zadebiutuje w marcu i to może być kolejny film, który zainteresuje wielu czytelników PPE.pl. W roli głównej zobaczymy Jareda Leto.

Na dobry początek dniówki miałem okazję przedstawić naszym czytelnikom dobrą wiadomość na temat Anihilacji, czyli najnowszego filmu science-fiction od autora Ex Machina, a teraz platforma potwierdziła kolejną premierę.

Anihilacja na Netflix. Data premiery i zwiastun science-fiction od twórcy Ex Machina

Outsider to thliller-akcji w reżyserii Marina Zandvlieta, czyli autora „Pole minowe”, „Misiaczek”, „Dirch”, czy też „Poklask”. Za scenariusz odpowiada Andrew Baldwin, który napisał historię do między innymi „Dzień Bastylii”.

Głównym bohaterem filmu został Nick Lowell, w którego wcieli się Jared Leto – aktor znany z między innymi „Requiem dla snu”, „Legion samobójców”, „American Psycho”, czy też oczywiście „Witaj w klubie”. Za rolę w tej ostatniej produkcji zgarnął Oskara, Złoty Glob, Critics Choice, Satelitę oraz Independent Spirit (najlepszy aktor drugoplanowy).

Outsider zaprowadzi widzów do Japonii po II wojnie światowej. Jeden z amerykańskich żołnierzy zostanie wzięty do niewoli, ale ma on sporo szczęścia, bo jego współwięźniem okazuje się członek Yakuzy. Po wyjściu na wolność, amerykański żołnierz stara się zyskać szacunek grupy i spłacić swój dług.

Film zadebiutuje w Waszych domach 9 marca.

Źródło: YouTube.com

Tagi: