Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.02.2018 18:01
HBO GO dla wszystkich już w marcu. Platforma dostępna bez umów z operatorami
4949V

HBO GO dla wszystkich już w marcu [aktualizacja #1]

Jednym z największych problemów HBO GO jest aktualnie dostępność. Użytkownicy są zmuszeni do wiązania się umowami z operatorami, jeśli chcą korzystać z usługi, jednak już wkrótce będziemy świadkami sporej rewolucji. [Aktualizacja #1]

HBO GO może pochwalić się pokaźnym zestawem filmów oraz seriali. Propozycja wciąż rośnie, jednak dotychczas HBO nie oferowało swojej biblioteki użytkownikom, którzy nie posiadali umów z operatorami.

Zagubieni w kosmosie od Netflix. Platforma zapowiada serial oparty na klasyku science-fiction

Na szczęście wszystko zmieni się już wkrótce. Redakcja VODnews.pl dotarła do informacji, która powinna zainteresować wielu widzów – od marca HBO GO będzie dostępne bez jakichkolwiek umów z operatorami pokroju NC+, Cyfrowy Polsat, czy też TOYA.

Warto jednocześnie zaznaczyć, że między innymi ipla.tv oferuje dostęp do HBO GO – klienci mogli za 35 zł zapoznawać się z zawartością platformy przez 30 dni.  Warto zaznaczyć, że w tej sytuacji klient może oglądać HBO HD, HBO 2 HD, HBO 3 HD, Cinemax HD, Cinemax 2 HD, AXN HD, AXN Black, AXN Spin HD oraz AXN White.

Mimo wszystko „samodzielna” propozycja może okazać się kuszącą opcją dla kanapowych widzów, ponieważ zdaniem „nieoficjalnych informacji” HBO GO ma rywalizować z konkurencją za pomocą ceny – firma szykuje tańszy pakiet względem konkurencyjnego Netflixa.

 

[Aktualizacja #1]

  • Otrzymałem właśnie informację od osoby zaprzyjaźnionej z HBO - aktualnie firma nie może potwierdzić informacji uzyskanych przez VODnews.pl.

Źródło: https:// .pl/platforma-hbo-go-dla-wszystkich-juz-marcu/

Tagi: film hbo hbo go serial