Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.02.2018 16:32
Zagubieni w kosmosie od Netflix. Platforma zapowiada serial oparty na klasyku science-fiction
2164V

Zagubieni w kosmosie od Netflix. Platforma zapowiada serial oparty na klasyku science-fiction

Netflix właśnie ujawnił konkretne szczegóły o serialu „Zagubieni w kosmosie”. Widzowie zobaczą wszystkie odcinki już w kwietniu, a dzisiaj zerkniecie na ciekawy zwiastun. Już wkrótce będziemy świadkami kolonizacji kosmosu.

Zagubieni w kosmosie to najnowszy serial oryginalny stacji Netflix. W rolach głównych wystąpią Molly Parker (m.in. „House of Cards”, „Deadwood”, „1922”, „Droga”), Toby Stephens (m.in. „Śmierć nadejdzie jutro”, „Machine” „I nie było już nikogo”, „Piraci”), Max Jenkins (m.in. „Głowa rodziny”).

Jessica Jones ma spory problem. Netflix zapowiada historię nowym zwiastunem

Netflix zdecydował się na ciekawy ruch, ponieważ „Zagubieni w kosmosie” to współczesna wersja filmu science-fiction, który debiutował w latach 60-tych. Widzowie w tym wypadku mogą liczyć na podróż w przyszłość o 30 lat i doświadczyć kolonizacji kosmosu.

"Rodzina Robinsonów uczestniczy w niezwykle trudnej misji kolonizacji kosmosu. Wyprawę śmiałków przerywa jednak awaryjne lądowanie na odległej planecie."

Głównymi bohaterami opowieści jest rodzina Robinsonów, która została wybrana i może zamieszkać w „lepszym świecie”. Kolonizatorzy nie docierają jednak do ziemi obiecanej, bo podczas podróży zostają zepchnięci z kursu i muszą odnaleźć się w obcym miejscu. Cała sytuacja jest bardzo kłopotliwa, ponieważ Robinsonowie znajdują się lata świetlne od celu podróży.

Zagubieni w kosmosie trafią na Netflix 13 kwietnia. Na dobry początek zobaczymy 10 odcinków.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: