Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.02.2018 18:25
Jessica Jones ma spory problem. Netflix zapowiada historię nowym zwiastunem
1115V

Jessica Jones ma spory problem. Netflix zapowiada historię nowym zwiastunem

Netflix zdecydował się podgrzać atmosferę przed nadciągającym, drugim sezonem Jessici Jones. Bohaterka otrzymała konkretny zwiastun zarysowujący historię, która trafi na platformę już na początku marca.

8 marca odbędzie się światowa premiera drugiej historii Jessici Jones, która została zapowiedziana nowym zwiastunem. W główną bohaterkę wcieli się oczywiście Krysten Ritter – aktorka jest znana takich produkcji jak "Veronica Mars", "Niezły Meksyk" czy też "Nie zadzieraj z zołzą spod 23".

Netflix dokładnie sprawdza naszą aktywność. Firma zaniepokoiła się o życie klienta

Netflix zaprasza na kolejną prezentację nowej opowieści. Twórcy za pomocą materiału prezentują bohaterkę, która choć nie może opędzić się od fanów, to jednak platforma doskonale zdaje sobie sprawę, że historią mogą zainteresować się nowi widzowie, więc wymagane jest odpowiednie wprowadzenie.

"Jessica Jones to niewylewająca za kołnierz, wybuchowa i zmagająca się z własnymi demonami kobieta, która próbuje związać koniec z końcem jako prywatna detektyw działająca w Nowym Jorku. Jest supersilna, ale mroczna przeszłość powstrzymuje ją przed sięgnięciem po laury prawdziwej bohaterki."

Jessica Jones zadebiutowała na platformie Netflix w 2015 roku. Widzowie na początku poznali 13 odcinków, które zgarnęły średnią ocen na poziomie 83%. Bohaterka trafiła również do The Defenders.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Jessica Jones Netflix trailer zwiastun