Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.02.2018 11:17
Sonic powalczy z Mario również w kinach. Powstaje film z naddźwiękowym jeżem
670V

Sonic powalczy z Mario również w kinach. Powstaje film z naddźwiękowym jeżem

Wiemy już, że autorzy "Minionków" zabrali się za tworzenie animowanego, kinowego filmu z Mario w roli głównej. Okazuje się, że za bary z wąsatym hydraulikiem chce się wziąć Sonic!

Sega pomyślała, że dobrym pomysłem będzie wprowadzenie naddźwiękowego jeża na kinowe ekrany. Wg znanego portalu The Hollywood Reporter nowy film Sonic the Hedgehog, produkowany przez Paramount Pictures, trafi do kin na całym świecie 15 listopada 2019 r.

Detektyw Pikachu przemówi w kinach głosem Deadpoola

W tej chwili o projekcie wiemy niestety niewiele. Produkcją zajął się Neal H. Moritz oraz Tim Miller (reżyser Deadpool). Reżyserem filmu został Jeff Fowler. Sonic the Hedgehog ma być jego debiutem w tej roli.

Pytanie zasadnicze dotyczy oczywiście charakteru tej produkcji. Czy będziemy mieć tu do czynienia z filmem live-action, czy z animacją CGI? Wygląda na to, że Sonic połączy te dwie techniki, więc można się spodziewać, że u boku niebieskiego jeża wystąpią prawdziwi aktorzy.

Nintendo oprócz zapowiedzianego filmu z Mario szykuje też kinową adaptację przygód detektywa Pikachu. Wiemy już, że żółty potworek przemówi głosem Ryana Reynoldsa, znanego m.in. z roli Deadpoola.

Jeff Fowler (reżyser filmu Sonic the Hedgehog) znany jest jako autor filmów krótkometrażowych w kreskówkowej konwencji. Poniżej próbka jego możliwości.

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/sonic-hedgehog-movie-sets-2019-release-date-1086760

Tagi: film Hollywood kino paramount Sonic