Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.02.2018 15:12
Naruto to Boruto: Shinobi Striker z otwartą betą na PlayStation 4. Wypróbujemy sieciową bijatykę
935V

Naruto to Boruto: Shinobi Striker z otwartą betą na PlayStation 4. Wypróbujemy sieciową bijatykę

Bandai Namco ponownie pozwoli graczom wypróbować jedną ze swoich nadciągających perełek. Firma przedstawiła szczegóły testów Naruto to Boruto: Shinobi Striker, czyli produkcji przygotowywanej przez studio Soleil.

Naruto to Boruto: Shinobi Striker to bardzo ciekawe podejście do uniwersum Naruto, ponieważ gra skupi się na walkach ośmiu graczy, którzy zmierzą się z dwuosobowych zespołach.

Naruto to Boruto: Shinobi Striker. Ninja walczą o przetrwanie na nowych gameplayach

Bandai Namco potwierdziło testy Naruto to Boruto: Shinobi Striker. W dniach 23-25 lutego otrzymamy możliwość sprawdzenia swoich sił w zespołowych pojedynkach, podczas których wcielimy się w ulubionych bohaterów.

Twórcy zdecydowali się na otwartą betę, ale firma otworzy serwery wyłącznie na PlayStation 4, więc w obrębie tej platformy musicie szukać znajomych, którzy stworzą z Wami formacje. Możecie mieć przy tym pewność, że autorzy sprawdzą Wasze umiejętności, ponieważ podczas zmagań zostanie dodana mapa Hidden Sand, na której będziecie często biegać po pionowych powierzchniach.

Wszyscy testerzy otrzymają specjalne koszulki, które będziemy mogli wykorzystać do swoich awatarów w pełnej wersji Naruto to Boruto: Shinobi Striker. Aktualnie nie poznaliśmy dokładnej daty premiery produkcji.

Tagi: Bandai Namco beta Naruto to Boruto: Shinobi Striker Soleil