Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.02.2018 21:00
NVIDIA SHIELD TV trafiła do oferty sieci Play
1821V

NVIDIA SHIELD TV trafiła do oferty sieci Play

Firma NVIDIA stale stara się powiększać liczbę odbiorców NVIDIA SHIELD TV i najnowsza oferta może zainteresować niektórych graczy. Urządzenie do streamingu multimediów trafiło do najnowszej oferty sieci Play.

NVIDIA ulepsza kolejne gry dzięki sterownikom Game Ready, ale firma chce mieć pewność, że nie zapomnimy o SHIELD TV. Urządzenie właśnie trafiło do najnowszej oferty sieci Play.

Fortnite: Battle Royale ulepszony dzięki sterownikom Game Ready. NVIDIA wprowadza funkcję NVIDIA Freestyle

SHIELD TV właśnie wskoczyło do sieci Play, więc w ramach abonamentu możecie zgarnąć urządzenie nawet za 1 zł. Propozycja jest dostępna w usłudze mobilnego Internetu Play Internet PRO w abonamentach na 24 (79,99 zł) i 36 miesięcy (69,99 zł), z miesięcznym pakietem danych 50 GB (w tym 6 miesięcy bez limitu).

Jest to na pewno ciekawa opcja dla wszystkich klientów, którzy potrzebują mobilnego Internetu, a jednocześnie nie muszą dobrać do oferty telefonu. Wszystkie szczegóły propozycji znajdziecie na witrynie Play.pl

Tak prezentują się główne funkcje sprzętu:

„NVIDIA SHIELD TV to potężne i najnowocześniejsze na rynku urządzenie do strumieniowania multimediów. Obsługa standardu 4K HDR zapewnia szczegółowy i płynny obraz w filmach, a możliwość korzystania zarówno z gier stworzonych na komputery osobiste jak i najbardziej zaawansowanych graficznie tytułów dla systemu Android wyróżnia je na tle innych urządzeń strumieniujących. Sterowanie głosowe sprawia, że kontrola nad wszystkimi aplikacjami, wyszukiwanie ulubionych filmów czy gier jest proste i naturalne. Urządzenie współpracuje z najpopularniejszymi aplikacjami multimedialnymi stworzonymi dla systemu Android TV w tym m.in. Amazon Video, CHILI Cinema, Kodi, Netflix, PLEX, Showmax czy Spotify.”

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Nintendo NVIDIA NVIDIA Shield promocja