Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.02.2018 17:00
Pacific Rim: Uprising wygląda efektownie. Ostatni zwiastun pokazuje walkę ogromnych robotów
724V

Pacific Rim: Uprising wygląda efektownie. Ostatni zwiastun pokazuje walkę ogromnych robotów

Walki ogromnych robotów nigdy się nie nudzą? To siadajcie wygodnie i oglądajcie nowy materiał promujący Pacific Rim: Uprising. Twórcy wielkimi krokami przygotowują się do pierwszej premiery, która odbędzie się w przyszłym miesiącu.

Pacific Rim: Uprising trafi na wielki ekran 23 marca, więc sympatycy serii powinni przygotowywać się na sporo atrakcji. Najnowszy zwiastun pokazuje sporo, jednak mam szczerą nadzieję, że twórcy tym razem nie zdradzili wszystkich, najefektywniejszych scen.

Film Call of Duty nabiera kształtów. Znamy reżysera oraz scenarzystę

Za Pacific Rim: Uprising odpowiada Steven S. DeKnight, którego na pewno dobrze kojarzycie z seriali „Spartakus”, „Daredevil”, „Tajemnice Smallville”, czy też „Buffy: Postrach wampirów”. Amerykanin na przestrzeni kilku lat pozwolił nam uczestniczyć w wielu ciekawych przygodach.

Najnowszy zwiastun potwierdza jedno – w Pacific Rim: Uprising nie zabraknie walk z wielkimi bestiami, a bohaterowie kolejny raz wskoczą w potężne maszyny. Kupujecie to?  

Warto pamiętać, że głównym bohaterem Pacific Rim: Uprising został John Boyega (m.in. „The Circle. Krąg”, „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”, „Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy”), który tym razem podąży drogą swojego ojca – rodzic poświęcił swoje życie w walce z potworami.

Pewnie trudno będzie przebić rezultat Pacific Rim (ponad 411 mln dolarów), ale chętnie w okolicy premiery zapoznam się z recenzjami – stosowny tekst znajdziecie również na naszym portalu.

Źródło: YouTube.com

Tagi: film pacific rim: uprising trailer zwiastun