Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.02.2018 17:14
Kingdom Come: Deliverance na premierowym zwiastunie. Zobaczcie pierwszą godzinę rozgrywki
1783V

Kingdom Come: Deliverance na premierowym zwiastunie. Zobaczcie pierwszą godzinę rozgrywki

Po wielu latach czekania, sympatycy RPG-ów mogą szykować wolny czas na Kingdom Come: Deliverance. Produkcja Warhorse Studios debiutuje już jutro, więc wydawca opublikował premierowy zwiastun, a dodatkowo możemy spojrzeć na sam początek historii.

Kingdom Come: Deliverance to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji z gatunku RPG ostatnich lat. Twórcy długo dopracowywali i zarazem rozbudowywali historię, ale już jutro gracze zapoznają się z opowieścią Henryka.

Kingdom Come: Deliverance. Jak wyglądały średniowieczne pojedynki rycerskie

W zasadzie możemy mieć pewność, że pierwsi śmiałkowie już dorwali się do płytek. Do Sieci lądują pierwsze fragmenty rozgrywki, na których zobaczycie ponad 60 minut czystej rozgrywki z Kingdom Come: Deliverance.

Ostrzegam mimo wszystko przed spoilerami, bo na samym początku historii dzieje się naprawdę sporo i możecie sobie zepsuć przyjemność z poznania tych wydarzeń. Z tego powodu serdecznie zapraszam na drugi materiał – premierowy zwiastun oglądajcie bez obaw.

Co ciekawe, „premierówka” jest wyłącznie zbiorem luźnych scen, które nie pozwalają widzowi „skleić” fabuły i tym samym natknąć się na niepożądane treści. Studio skupia się na walce, zabawie, czy też pokazuje kilka akcji z przerywników.  

Kingdom Come: Deliverance zostało zapowiedziane 19 grudnia 2013 roku, jednak od tego momentu koncepcja tytułu została znacznie zmieniona. Autorzy zrezygnowali z między innymi odcinkowej fabuły na rzecz rozbudowanych wydarzeń, które otrzymamy bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Deep Silver gameplay Kingdom Come: Deliverance Warhorse Studios zwiastun