Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.02.2018 16:44
Jessica Jones od Netflix na dużym zwiastunie. Materiał zapowiada 2 sezon
916V

Jessica Jones od Netflix na dużym zwiastunie. Materiał zapowiada 2 sezon

W 2016 roku Netflix zapowiedział powrót Jessici Jones, ale dopiero teraz możemy spojrzeć na duży materiał ukazujący historię. Opowieść trafi na platformę w przyszłym miesiącu, więc sympatycy bohaterki mogą szykować wolny czas.

Jessica Jones przywitała się z widzami platformy Netflix w 2015 roku i jej pierwsza opowieść składająca się z 13 odcinków została ciepło przyjęta przez krytyków. Serial zgarnął oceny na poziomie 81%.

Mute od Netflix na zwiastunie. Platforma stawia na neo-noir, cyberpunk i Berlin 2052 roku!

Stacja w międzyczasie przedstawiła inne historie z Marvel Cinematic Universe – zobaczyliśmy Daredevila, Luke’a Cage’a, Iron Fista, czy też oczywiście Punishera. Netflix przygotował również Defenders, w którym zobaczyliśmy między innymi Jessicę.

8 marca odbędzie się premiera drugiej przygody Jessici Jones – należy na pewno wspomnieć, że opowieść została zapowiedziana już 17 stycznia 2016 roku, więc sympatycy bohaterki musieli wykazać się sporą cierpliwością.

Marvel zapowiada historię następującymi słowami: „najwyższy czas na kilka odpowiedzi” i nawet poniższy zwiastun pokazuje, że bohaterka zawalczy o „swoje”. To będzie najbardziej osobista sprawa w jej karierze.

"Jessica Jones, najtwardsza prywatna detektyw w Nowym Jorku, tym razem musi się zmierzyć z najbardziej osobistą sprawą w swojej karierze. Zrobi wszystko, co w jej mocy, by odkryć prawdę w gąszczu kłamstw i tajemnic."

Źródło: YouTube.com

Tagi: Jessica Jones Marvel Marvel Cinematic Universe netflix serial trailer zwiastun