Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.02.2018 19:02
EA Sports UFC 3 z ciekawym starciem. Karolina Kowalkiewicz vs. Hania
1196V

EA Sports UFC 3 z ciekawym starciem. Karolina Kowalkiewicz vs. Hania

Dwie piękne kobiety, jedna konsola i oktagon. Sympatycy UFC mogą zapoznać się z najnowszym materiałem, na którym Karolina Kowalkiewicz spotyka się z Hanią z PlayStation. Starcie jest przepełnione ciekawostkami.

W EA Sports UFC 3 znajduje się czterech Polaków.  Joanna Jędrzejczyk, Karolina Kowalkiewicz, Jan Błachowicz i Krzysztof Jotko trafili do gry, a dzisiaj możemy zapoznać się z ciekawym materiałem, w którym jedną z gwiazd jest  zawodniczka z Łodzi.

EA Sports UFC 3 - recenzja gry. Ambitna symulacja, nie jakaś tania mordobitka

Film to luźna pogawędka Karoliny Kowalkiewicz z Hanią. Zawodniczka UFC wspomina o swojej karierze, nadciągającej walce, czy też przeniesieniu swojej postaci do produkcji Electronic Arts. Zdecydowałem się wrzucić materiał na portal nie tylko z powodu fragmentów rozgrywki, ale właśnie nawiązanej rozmowy, bo Karolina to niezwykle skromna dziewczyna, która właśnie przez takie publikacje może znaleźć wielu nowych fanów.

EA Sports UFC 3 zbiera sporo pochwał w recenzjach – tytuł może pochwalić się najlepszą średnią względem całej serii (aktualnie 79-80%), a od kilku dni możecie zapoznać się z naszą recenzją produkcji. Arek w swoim tekście zachwala między innymi atmosferę, usprawniony system walki i rozbudowany tryb kariery.

Aktualnie nie poznaliśmy dalszych losów serii, jednak możemy sądzić, że Elektronicy zechcą nadal rozwijać markę, którą z odsłony na odsłonę zgarnia lepsze wyniki.

Źródło: YouTube.com

Tagi: EA Sports EA Sports UFC 3 gameplay