Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.01.2018 17:07
Mute od Netflix na zwiastunie. Platforma stawia na neo-noir, cyberpunk i Berlin 2052 roku!
2794V

Mute od Netflix na zwiastunie. Platforma stawia na neo-noir, cyberpunk i Berlin 2052 roku!

Netflix ponownie zaskakuje. Stacja właśnie zaprezentowała pierwszy zwiastun „Bez słowa”, czyli najnowszego filmu w reżyserii Duncana Jonesa, który wcześniej odpowiadał za między innymi „Warcraft: Początek”. To może się udać!

Już w tym tygodniu na platformie Netflix zadebiutuje serial „Altered Carbon”, który zebrał sporo pochwał w pierwszych recenzjach, a jak widać platforma ma wielkie plany związane z odległą przyszłością. Poznajcie „Mute”.

The Rain od Netflix może okazać się sporym hitem. Duńczycy pokażą postapokalityczny świat

23 lutego na platformie Netflix zadebiutuje „Mute”, czyli „Bez słowa”. Jest to najnowsza produkcja w reżyserii Duncana Jonesa, który stworzył już między innymi „Warcraft: Początek”, czy też „Kod nieśmiertelności”.

Mute to pełnometrażowy film, w którym poznamy Leo Beilera. Główny bohater jest teraz barmanem, ale w dzieciństwie padł ofiarą tragicznego wypadku i w efekcie stracił mowę. Największą radością w życiu mężczyzny jest Naadira, jednak kobieta znika bez śladu, więc Leo wyrusza w poszukiwanie swojej miłości i tym samym coraz głębiej zapuszcza się w zniszczony Berlin, który w 2052 roku został zdominowany przez imigrantów. 

Berlin w bliskiej przyszłości. Niemy mężczyzna, który wiele przeszedł, zagłębia się w tętniące życiem podziemia miasta w poszukiwaniu swojej zaginionej dziewczyny.

W rolach głównych wystąpią: Alexander Skarsgard (m.in. „Czysta krew”, „Wielkie kłamstewka”, „Tarzan: Legenda”, „Dawca pamięci”), Paul Rudd (m.in. „Ant-Man”, „Wpadka”, „40-letni prawiczek”) oraz Justin Theroux (m.in. „Dziewczyna w pociągu”, „Starsza pani musi zniknąć”, „Pozostawieni”).

Tagi: bez słowa film mute netflix trailer zwiastun