Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.01.2018 16:25
Injustice 2 z kolejną wojowniczką. Enchantress trafia do bijatyki
993V

Injustice 2 z kolejną wojowniczką. Enchantress trafia do bijatyki

Ed Boon będzie wkrótce świętował „roczek” Injustice 2, ale twórca nadal planuje rozwijanie produkcji. Najnowszy zwiastun ukazuje Enchantress i wojowniczka trafi do gry już w przyszłym tygodniu.

NetherRealm Studios jeszcze przed premierą Injustice 2 informowało o wielkich planach rozwoju produkcji. Twórcy oficjalnie potwierdzili trzy paczki zatytułowane „Fighter Pack”, jednak według plotek to nie koniec atrakcji szykowanych przez deweloperów.

Injustice 2 - recenzja gry

Dzisiaj autorzy opublikowali zwiastun prezentujący June Moon. Postać zadebiutowała w „Strange Adventures #187” z 1966 roku i jest uzdolnioną wiedźmą, która wykorzystuje do walki potężną magię. Enchantress została stworzona przez Boba Haney’a i Howarda Purcella.

Na dobry początek możemy spojrzeć na zwiastun, który ujawnia kilka ciekawych ataków – postać pobiorą posiadacze Ultimate Edition, Ultimate Pack oraz Fighter Pack 3 już 9 stycznia.

Enchantress możecie między innymi kojarzyć z filmu Legion Samobójców. Cara Delevingne wcieliła się w wiedźmę, która możecie zobaczyć nawet na powyższym zdjęciu.

Na zakończenie wspomnę, że nadal czekamy na potwierdzenie licznych plotek – według przecieków już wkrótce powinniśmy otrzymać informacje dotyczącą  kompletnego wydania Injustice 2 i jednocześnie zapowiedzi wersji na Nintendo Switcha.

Źródło: YouTube.com

Tagi: