Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.02.2018 13:31
CD Projekt RED na E3 2018! Nadciąga prezentacja Cyberpunk 2077 i GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana?
3079V

CD Projekt RED na E3 2018! Nadciąga prezentacja Cyberpunk 2077 i GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana?

Wierni fani twórczości CD Projekt RED mogą odliczać dni do E3 2018. Twórcy growych przygód Wiedźmina potwierdzili przybycie na imprezę w Los Angeles, więc możemy oczekiwać prezentacji przynajmniej jednej produkcji kreowanej przez RED-ów.

Organizatorzy E3 małymi krokami rozpoczynają podgrzewać atmosferę przed tegorocznym wydarzeniem. Impreza rozpocznie się 12 czerwca, a już dzisiaj możemy potwierdzić, że swoją obecność na show potwierdził CD Projekt RED.

CD Projekt z historycznym wyczynem. Firma dołączy do 20 największych spółek na polskiej giełdzie

Na oficjalnej stronie E3 pojawiają się pierwsze informacje dotyczące firm, które potwierdziły swoje przybycie na imprezę. Obok takich marek jak Focus Home Interactive, Deep Silver, Gearbox Publishing, Nintendo, Konami, Microsoft czy też HORI, znajduje się logo CD Projekt RED.

Gracze z całego świata odbierają tę wiadomość jednocześnie – nadciąga prezentacja Cyberpunk 2077! Ale czy na pewno? Nie możemy zapomnieć, że twórcy z Polski mają do zaprezentowania również GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana i to właśnie zdaniem studia „2018 rok jest rokiem Gwinta”.

Mimo wszystko rozumiem niezdrowe podniecenie, bo nawet krótki materiał z Cyberpunk 2077 pobudzi świat… Podobnie jak ostatni Tweet. W sumie trudno mi uwierzyć, by CD Projekt RED nie skorzystał z okazji i nie zamierza pokazać fragmentu gry za zamkniętymi drzwiami – według jednej z plotek twórcy przygotowali już wycinek, który ma właśnie zostać ujawniony wybranym dziennikarzom.

Z wielką radością powitam datę premiery Gwinta, informacje dotyczące kolejnych dodatków, zerknę na krótki zwiastun Cyberpunk 2077 i przeczytam wrażenia znajomych, którzy zobaczą na żywo produkcję w Los Angeles. Marzenia? ;)

Źródło: https://segmentnext.com/2018/02/07/cd-projekt-red-will-be-at-e3-2018/

Tagi: CD Projekt RED Cyberpunk 2077 e3 2018 gwint