Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 04.02.2018 15:19
Electronic Arts ponownie jedną z najbardziej znienawidzonych korporacji w USA
3143V

Electronic Arts ponownie jedną z najbardziej znienawidzonych korporacji w USA

Electronic Arts jest bez wątpienia gigantem naszej branży, który posiada jedne z najważniejszych marek w historii elektronicznej rozrywki. Mimo tego firma postępuje przy tym tak źle, że wielu ludzi jej wprost nienawidzi.

Electronic Arts może się "pochwalić" kolejnym wyczynem. Po raz już enty z rzędu firma wylądowała na liście najbardziej znienawidzonych korporacji znajdujących się w USA. Co ciekawe można uznać, że EA zaliczyło mały progres, bo nie zajmuje już 1 pozycji, lecz "dopiero" piątą.

A Way Out. Zapowiedź

W najnowszej liście Elektronicy znajdują się za firmą kredytową Equifax, grupą FOX, federacją NFL oraz Uniwersytetem Phoenix. Autorzy zestawienia opisują Electronic Arts całkiem zwięźle, lecz trafnie.

EA niefortunnie zaskarbiło sobie reputację branżowego Imperium Zła. Jest wiele przykładów tego, jak EA kupiło mniejsze studia bądź prawa do konkretnej gry, by następnie odrzeć ją z jej oryginalności bądź też by doprowadzić studio do bankructwa.

Do ostatnich "wyczynów" EA zaliczyć można zamknięcie Maxis, Visceral Games, zepsucie Star Wars: Battlefront, Need for Speed: Payback, a także dalsze pchanie skrzyneczek tam, gdzie nie są one w ogóle potrzebne.

Źródło: http://247wallst.com/special-report/2018/01/22/americas-most-hated-companies-5/5/

Tagi: ea games ea hate Electronic Arts