Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.02.2018 14:39
Bayonetta 3 na PlayStation 4? Poproście o to Nintendo
1498V

Bayonetta 3 na PlayStation 4? Poproście o to Nintendo

Jedną z najgorętszych produkcji zmierzających na Nintendo Switch jest bez wątpienia Bayonetta 3. Wielu graczy chciałoby zobaczyć tę produkcję na PlayStation 4, ale sam Hideki Kamiya zdecydował się zakończyć wszystkie spekulacje.

Nintendo zainwestowało sporo gotówki w rozwój marki Bayonetta. To właśnie ta firma zdecydowała się pomóc Platinum Games w stworzeniu drugiej odsłony, która trafiła na Nintendo Wii U, a już w połowie miesiąca wskoczy wraz z pierwszą częścią na Nintendo Switcha.

Bayonetta 1 i Bayonetta 2 bez tajemnic. Japończycy prezentują wersje na Nintendo Switch

Produkcja okazała się olbrzymim sukcesem, więc Nintendo zdecydowało się rozwijać markę. Wiele na to wskazuje, że Japończycy zadbali o pewną „wyłączność” nie tylko na poszczególne odsłony, ale również całe IP.

Jeden z graczy postanowił zapytać, czy Bayonetta może trafić na PlayStation 4, ale Hideki Kamiya postanowił zakończyć wszystkie spekulacje:

„JEŚLI NINTENDO POWIE TAK, TO TAK. WIĘC PYTAJ NINTENDO. ZAPYTAJ RÓWNIEŻ O MARIO I ZELDĘ NA PLAYSTATION 4. ODWAL SIĘ.”

Wymowne słowa, wymowny caps lock, wymowne zakończenie. Deweloper jest pewnie zmęczony wszystkimi pytaniami, czy Wiedźma może trafić na konsolę Sony, gdy tak naprawdę to Nintendo zapłaciło za produkcję.

Źródło: Twitter.com

Tagi: bayonetta bayonetta 3 hideki kamiya platinum games