Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.02.2018 19:11
Assassin’s Creed: Dynasty to nowa odsłona serii Ubisoftu. Gra nie zaprowadzi nas do Chin
6360V

Assassin’s Creed: Dynasty to nowa odsłona serii Ubisoftu. Gra nie zaprowadzi nas do Chin

Ubisoft kolejny raz nie dochował tajemnicy i przed czasem poznaliśmy kodową nazwę nowej odsłony serii o skrytobójcach. Jeden z pracowników wspomniał o pracach nad Assassin’s Creed: Dynasty.

Francuzi odnieśli olbrzymi sukces z Assassin’s Creed: Origins, więc możemy mieć pewność, że zamaskowani zabójcy powrócą. Trudno tak naprawdę powiedzieć, w jakim momencie znajdują się prace nad nową odsłoną, ale pierwsze informacje o grze zdradził animator.

Assassin's Creed Rap, czyli MC Sobieski bierze na warsztat świat Ubisoftu

Redakcja PlayStation Universe otrzymała informacje od swojego źródła pracującego w firmie Technicolor, która ma swoją siedzibę w Bengaluru i zajmuje się tworzeniem animacji do wielu produkcji. Zdaniem donosiciela, jego zespół pracuje teraz nad nową produkcją Ubisoftu.

Pracownik wspomniał o rozwijaniu Assassin’s Creed: Dynasty, więc dość prędko powstał temat na forum NeoGAF, w którym wypowiedział się John Harker – mężczyzna potwierdził, że jest to kodowa nazwa nowej odsłony.

Harker od wielu miesięcy komentuje sprawy Ubisoftu na stronach zrzeszających graczy i może on się pochwalić świetną znajomością francuskiej korporacji. To właśnie jego zdaniem „Dynasty” jest kodową nazwą, a sama gra nie zaprowadzi nas do Chin.

Gdzie w tej sytuacji umiejscowilibyście Assassin’s Creed: Dynasty? Ja celuję w Japonię. Od dawna pojawiały się plotki, według których Francuzi mogą zdecydować się wrzucić graczy do Azji… A jeśli nie Chin to może Kraj Kwitnącej Wiśni?

Wspomniana Technicolor pracuje systematycznie nad animacjami dla serii FIFA, Call of Duty, czy też Resident Evil. Firma miała przyjemność współpracować z Ubisoftem przy wcześniejszych projektach.

Już w przypadku poprzednich odsłon serii Assassin’s Creed w Sieci pojawiały się informacje dotyczące nazw kodowych – warto tutaj na pewno wspomnieć Empire (Origins), czy też Victory (Syndicate).

Źródło: https://www.resetera.com/threads/rumor-the-next-assassins-creed-in-called-assassin%E2%80%99s-creed-dynasty.20444/

Tagi: Assassin's creed assassin’s creed: dynasty Ubisoft