Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.01.2018 19:24
Call of Duty: WWII - The Resistance ze zwiastunem live-action. Activision promuje DLC
609V

Call of Duty: WWII - The Resistance ze zwiastunem live-action. Activision promuje DLC

Pierwsze rozszerzenie do Call of Duty: WWII otrzymało kolejny zwiastun. Activision chce mieć pewność, że każdy fan uniwersum usłyszy o DLC, które debiutuje w tym tygodniu. Z dodatkiem na początku zapoznają się gracze na PlayStation 4.

Call of Duty: WWII okazało się olbrzymim sukcesem. Powrót do czasów II wojny światowej okazał się strzałem w dziesiątkę, ponieważ gra została ciepło przyjęta przez graczy z całego świata i zgarnęła sporo pochwał w recenzjach.

Zwiastun rozgrywki Call of Duty: WWII - The Resistance

Dobre rezultaty i przychylne komentarze sprawiły, że Call of Duty: WWII zaliczyło fenomenalny start, więc Activision ma ogromną bazę potencjalnych klientów zainteresowanych The Resistance. Właśnie z tego powodu oglądamy kolejny zwiastun, który ma zachęcić graczy do rozszerzenia.

W Call of Duty: WWII - The Resistance gracze otrzymają dostęp do trzech nowych map do trybu sieciowego, kolejnego rozdziału przygody z żywymi trupami oraz oczywiście ze świeżutką Operacją. Ten ostatni element wydaje się najciekawszy, ponieważ tryb Wojny zebrał sporo pochwał po premierze.

Poniższa reklama nie jest wyjątkowa, ale w pewien sposób wpisuje się w realia dodatku. DLC będzie od jutra dostępne wyłącznie na PlayStation 4, jednak za 30 dni powinna odbyć się premiera na Xboksach One oraz komputerach osobistych.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Call of Duty: WWII - The Resistance Sledgehammer Games