Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.01.2018 16:32
Death Stranding „wyprzedza swój czas”. Gra ma oferować coś więcej niż konkurencja
2124V

Death Stranding „wyprzedza swój czas”. Gra ma oferować coś więcej niż konkurencja

Hideo Kojima karmi graczy małymi fragmentami koncepcji z Death Stranding, ale właśnie na temat pomysłu na grę wypowiedział się Norman Reedus. Aktor jest pewien, że Japończyk tworzy coś więcej niż zwykłą produkcję.

Norman Reedus miał współpracować z Hideo Kojimą przy nowej odsłonie Silent Hilla, ale Konami nie dogadało się z deweloperem i twórca postanowił odejść z korporacji. Teraz jako samotny wilk ze wsparciem Sony, przygotowuje Death Stranding.

Hideo Kojima odpowiada na zarzuty marnotrawienia czasu i pieniędzy

Już kilkukrotnie mogliśmy spojrzeć na Death Stranding, jednak wciąż nie wiemy, kim tak naprawdę jest główny bohater, gdzie się znajduje, z kim walczy i na czym polega opowieść. Kojima bawi się z graczami serwując niepokojące obrazy i w zasadzie tylko nieliczni rozumieją ideę płynącą z tego tytułu.

W najnowszym podcaście B&H Photography pojawił się Norman Reedus, który postanowił wypowiedzieć się na temat jego współpracy z Kojimą – aktor jest przekonany, że na naszych oczach powstaje wyjątkowa produkcja:

„Koncepcja gry jest oszałamiająca, ponieważ to nie jest tak jak w innych produkcjach „zabij wszystkich i wygrasz grę”, to jest połączone. Jest to coś zupełnie przeciwnego. I to wyprzedza nasz czas.”

Możemy mieć pewność, że Reedus otrzymał niezbędną wiedzę od Kojimy. Trudno powiedzieć, czym tak naprawdę będzie Death Stranding, ale mam nadzieje, że już wkrótce ponownie zobaczymy tytuł w akcji, a znany Japończyk w końcu zacznie składać rozsypane przez siebie klocki.

Źródło: https://wccftech.com/death-strandings-concept-ahead/

Tagi: Death Stranding Kojima Productions playstation 4 sony