Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.01.2018 10:29
Sea of Thieves. Beta z dużymi problemami. Microsoft przedłuża testy
1390V

Sea of Thieves. Beta z dużymi problemami. Microsoft przedłuża testy

Beta Sea of Thieves nie przebiega tak, jak zaplanował to sobie Microsoft. W związku z problemami dojdzie do przedłużenia testów tej korsarskiej przygody.

Gracze, którzy próbowali testować Sea of Thieves w ostatnich dniach napotkali niestety na wiele problemów związanych z działaniem serwerów.

Sea of Thieves (Xbox One, PC). Premiera, cena, wymagania

Deweloperzy próbowali wydawać hotfixy dla błędów oznaczonych kodami "Too Early" i "BronzeBeard", ale i tak sytuacja nie została doprowadzona do normalnego stanu. Serwery matchmakingu po prostu nie wyrabiały się z obsługiwaniem liczby graczy, którzy próbowali bawić się w becie.

W związku z tymi problemami Microsoft i Rare zapowiedziały, że przedłużają betę o dwa dni. W zamkniętych testach gry można zatem brać udział aż do 31 stycznia, do godziny 9:00 rano.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że Sea of Thieves będzie pierwszą nową grą AAA, która trafi do oferty Xbox Game Pass. Dzięki temu będzie można w nią zagrać za 29 zł miesięcznie.

Niedawno zapraszaliśmy do zabawy w Sea of Thieves 20 czytelników, rozdając kody do bety Sea of Thieves. Jak oceniacie gameplay w tej pirackiej przygodzie po pierwszych dniach testów?

 

Tagi: beta problemy Sea of Thieves serwery xbox one