Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.01.2018 16:31
Dobrze naoliwiona maszyna od Netflix z datą premiery i zwiastunem. Serial twórcy Narcos
996V

Dobrze naoliwiona maszyna od Netflix z datą premiery i zwiastunem. Serial twórcy Narcos

Netflix właśnie zaprezentował ostateczne informacje oraz nowy zwiastun kolejnej intrygującej produkcji. W marcu zobaczymy „Dobrze naoliwioną maszynę”, za którą odpowiada między innymi autor Narcos.

Netflix produkuje mnóstwo własnych produkcji, które potrafią przyciągnąć do ekranu telewizora na wiele godzin. Najnowsza opowieść została przygotowana przez José’a Padilha („Narcos”, „Elitarni” i „Elitarni - Ostatnie starcie”, „RoboCop”) oraz Elenę Soarez („Filhos do Carnaval”, „Ja, ty, oni”, „Dom z piasku”) i najnowszy materiał intryguje.

Seven Seconds od Netflix na zwiastunie. Znamy datę premiery

„Dobrze naoliwiona maszyna” zaprezentuje opowieść inspirowaną śledztwem w sprawie domniemanej korupcji w prywatnych i państwowych brazylijskich firmach budowlanych oraz paliwowych.

W trakcie serialu poznamy losy niewielkiego zespołu śledczych, którzy za wszelką cenę chcą poznać tajemnice funkcjonowania ogromnej intrygi, która jest określana jako „największy spisek korupcyjny wszech czasów”.

Opowieść trafi na platformę 23 marca i w tym dniu zapoznamy się ze wszystkimi odcinkami. Pierwszy sezon składa się z ośmiu epizodów. Poniżej zapoznacie się z najnowszym zwiastunem, który w ciekawy sposób zapowiada wydarzenia.

Źródło: YouTube.com

Tagi: data premiery dobrze naoliwiona maszyna Netflix serial zwiastun