Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.01.2018 19:09
Dragon Ball FighterZ z dodatkową betą na Xbox One. Japończycy naprawiają błąd
531V

Dragon Ball FighterZ z dodatkową betą na Xbox One. Japończycy naprawiają błąd

Bandai Namco zapowiedziało dodatkowe wydarzenie dla posiadaczy Xboksów One i wydawca nie zawiódł fanów Dragon Balla. Firma zdecydowała się przygotować dodatkową betę, dzięki której gracze sprawdzą w należytych warunkach tytuł w wersji na amerykańską konsolę.

Dragon Ball FighterZ zbiera bardzo pozytywne opinie wśród dziennikarzy, ale wielu graczy narzekało na produkcję, ponieważ wydawca nie spodziewał się tak wielkiego zainteresowania i w trakcie bety gra była w zasadzie niegrywalna.

Dragon Ball FighterZ. Poradnik dla początkujących

„Xbox One Exclusive Extra Round” to specjalne wydarzenie, które ma wynagrodzić graczom problemy podczas ostatnich testów. Beta rozpocznie się już jutro o godzinie 6:00 i zakończy po kolejnych 24 godzinach.

Bandai Namco zdecydowało się na taki ruch, ponieważ wydawca zdaje sobie sprawę, że wielu sympatyków serii mogło się zrazić do zepsutych serwerów przez niedopatrzenie deweloperów. Teraz rozgrywka sieciowa ma działać w 101%.

Będzie to oczywiście ostatnia szansa do sprawdzenia Dragon Ball FighterZ przed premierą. Bijatyka Arc System Works wskoczy na półki sklepowe w najbliższy piątek, więc jeśli wciąż nie zdecydowaliście się, czy warto zainwestować gotówkę w tę część, to zaplanujcie jutrzejsze popołudnie, czy też wieczór.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Arc System Works Bandai Namco beta Dragon Ball FighterZ xbox one