Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.01.2018 17:02
Cyberpunk 2077 zaoferuje nowy rodzaj muzyki. Za udźwiękowienie odpowiada były perkusista Guns 'N Roses
2355V

Cyberpunk 2077 zaoferuje nowy rodzaj muzyki. Za udźwiękowienie odpowiada były perkusista Guns 'N Roses

Na ciekawy ruch związany z udźwiękowieniem swojej nowej produkcji zdecydował się CD Projekt RED. Firma zatrudniła do stworzenia dźwięków znanego muzyka, który otrzymał od polskich deweloperów bardzo nietypowe zadanie.

Nadal czekamy na większy materiał z Cyberpunk 2077. Twórcy nie śpieszą się z zaspokojeniem opinii publicznej, jednak możemy mieć pewność, że opublikowany zwiastun, czy też fragment rozgrywki pobudzi sieć. Wystarczyło krótkie „beep”, by o studiu pisali na całym świecie.

CD Projekt RED zalicza pozytywne rezultaty na giełdzie. Siła Cyberpunk 2077 i jednego „beep”

Nad Cyberpunk 2077 oficjalnie pracuje Bryan Mantia, który wcześniej miał okazję zasiadać na stołku perkusisty w Guns N’Roses. Mężczyzna potwierdził tę informację i wspomniał, że jego najnowszy projekt jest odrobinę niecodzienny:

„Pracuję również nad ścieżką dźwiękową do gry Cyberpunk 2077. Ten projekt jest szczególnie wymagający, ponieważ deweloperzy poszukują muzyki, którą nikt nigdy wcześniej nie słyszał, jeśli ma to sens… Oni chcą muzyki, która zostałaby wykonana w 2077 roku.”

Bryan Mantia dodał, że bardzo spodobało mu się to zadanie, ponieważ lubi eksperymentować i dobrze się przy tym bawi. Na pierwszą prezentację jego pracy musimy jeszcze zaczekać, ale szczerze? Teraz jeszcze bardziej czekam na ujawnienie nowych materiałów z Cyberpunk 2077.

Źródło: https://www.psu.com/news/cyberpunk-2077-features-music-never-heard/

Tagi: CD Projekt RED Cyberpunk 2077 muzyka muzyka gracza