Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.01.2018 13:36
Pitbull: Ostatni pies na pierwszym zwiastunie. Dorociński, Doda i Pazura w akcji
1881V

Pitbull: Ostatni pies na pierwszym zwiastunie. Dorociński, Doda i Pazura w akcji

Po ostatnich produkcjach Patryka Vegi, „Pitbull” w końcu trafił w ręce innego reżysera. Władysław Pasikowski zaprezentował pierwszy materiał promujący Ostatniego psa i zwiastun może zaskoczyć wielu widzów. Sporą rolę w filmie otrzymała Doda.

W ubiegłym roku otrzymaliśmy bardzo pozytywną wiadomość dla miłośników serii „Pitbull”. Patryk Vega nie zdecydował się na pracę nad kolejnym filmem w tym uniwersum, więc stołek reżysera i zrazem scenarzysty objął  Władysław Pasikowski, twórca dwóch części „Psów”.

Pitbull. Ostatni pies na pierwszych zdjęciach. Znamy opis fabuły

Dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszy materiał z „Pitbull: Ostatni pies”. Film trafi do polskich kin 15 marca, więc możecie mieć pewność, że w najbliższych tygodniach o produkcji będzie bardzo głośno. Nie będzie to w zasadzie przypadek, bo na ekranie zobaczymy sporo znanych twarzy: Marcin Dorociński, Krzysztof Stroiński, Rafał Mohr, Cezary Pazura, Adam Woronowicz, Krzysztof Kiersznowski, Izabela Kuna, czy też nawet Doda.

Dorota Rabczewska odegra istotną rolę w całej historii. Będzie to drugi film 33-letniej piosenkarki, która w 2008 roku wystąpiła w „Serce na dłoni”, czarnej komedii Krzysztofa Zanussiego.

Wracając do Ostatniego psa  – trailer w sympatyczny sposób zarysowuje wydarzenia i nie pokazuje za dużo. Pomimo dokładnego zapoznania się z materiałem nie czuję, że już widziałem każdą z najważniejszych scen… Co jak wiadomo jest bardzo typowe dla Patryka Vegi.

Maciej, dzięki za link!

Źródło: Informacja od czytelnika

Tagi: film pitbull: ostatni pies trailer zwiastun