Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.10.2017 20:22
Pitbull. Ostatni pies na pierwszych zdjęciach. Znamy opis fabuły
2544V

Pitbull. Ostatni pies na pierwszych zdjęciach. Znamy opis fabuły

W ubiegłym miesiącu miałem okazję zapowiedzieć na portalu „Pitbull. Ostatni pies”. Najnowszą opowieść w ulubionym przez Polaków uniwersum reżyseruje Władysław Pasikowski, a dzisiaj możemy zapoznać się z konkretnymi szczegółami dotyczącymi fabuły. Opublikowano również pierwsze zdjęcia.

 „Pitbull. Ostatni pies” ma zmazać plamę po ostatnich projektach przygotowywanych przez Patryka Vegę. Nad filmem czuwa Władysław Pasikowski, który zdecydował się znacząco odświeżyć opowieść, a w swoim czasie pierwszymi szczegółami podzielił się Marcin Dorociński – aktor wystąpił w pierwszej części.

Pitbull: Ostatni Pies. Znamy obsadę pełną gwiazd – Marcin Dorociński powraca!

W Warszawie rozpoczęły się zdjęcia do filmu, w którym zobaczymy „starą gwardię” – Marcina Dorocińskiego jako oficera Despero, Krzysztofa Stroińskiego jako Metyla oraz Rafała Mohra czyli Nielata, teraz nazywanego Quantico. Obsadę najnowszego „Pitbulla” dopełniają: Dorota Rabczewska, Cezary Pazura, Adam Woronowicz, Krzysztof Kiersznowski, Iza Kuna, Michał Kula, Marian Dziędziel, Zbigniew Zamachowski oraz Jadwiga Jankowska-Cieślak.

Polskim dystrybutorem filmu jest Kino Świat „Pitbull. Ostatni pies” i to właśnie ta firma zaprezentowała gorące szczegóły fabuły:

"Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa..."

„Pitbull. Ostatni pies” trafi na wielkie ekrany w przyszłym roku i będzie to spora ciekawostka. Władysław Pasikowski musi zmierzyć się nie tylko z dwoma poprzednimi historiami, które zarobiły ogromną gotówkę, a w dodatku z legendą pierwszej przygody.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: film pitbull: ostatni pies zdjęcia

Nie przegap