Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.01.2018 10:25
Sky. Prawie pół godziny z nową grą autorów Flower i Journey
673V

Sky. Prawie pół godziny z nową grą autorów Flower i Journey

Autorzy Flower i Journey szykują się do wydania swojego najnowszego projektu, który trafi do cyfrowej dystrybucji dla smartfonów już w marcu. Tym razem możemy przyjrzeć się, jak wygląda prawie pół godziny gameplayu z tego projektu.

Thatgamecompany opublikowało coś w rodzaju dema Sky, dzięki czemu gracze mogą przekonać się m.in. jak rozwiązano sterowanie w tym smartfonowym tytule. Jak widać w poniższym materiale wideo w Sky nie zabraknie prostych łamigłówek (związanych głównie z przenoszeniem obiektów w określone miejsca) a także interakcji z tajemniczymi postaciami-cienami zamieszkującymi ten dziwny świat. W tytule wspólnie bawić się może nawet 8 graczy.

Pierwszy zwiastun Sky

Thatgamecompany podało w grudniu, że premiery Sky należy oczekiwać w marcu 2018 roku. Tytuł wskoczy na iPhone'y, Apple TV i iPady. Wygląda na to, że gra ma być exclusivem. Póki co nie pojawiły się żadne komunikaty, które dawałaby nadzieję na premierę Sky również na urządzeniach z Androidem. Deweloperzy na razie nie planują (przynajmniej oficjalnie) konwersji gry na konsole/PC.

Tagi: apple iOS sky thatgamecompany