Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 21.01.2018 13:29
Detective Pikachu. Do obsady filmu dołącza Ken Watanabe
493V

Detective Pikachu. Do obsady filmu dołącza Ken Watanabe

Filmowa opowieść o bystrym Detektywie Pikachu nabiera rumieńców z każdą kolejną informacją, jaka pojawia się na jej temat. Kolejnym rewelacyjnym aktorem, który dołączył do obsady jest Ken Watanabe znany z Ostatniego Samuraja, Incepcji czy też Godzilli.

Detective Pikachu opowiadać będzie o przedstawicielu tegoż gatunku pokemonów, który to nie jest zbyt dobrym stworkiem do walki, lecz jest szalenie inteligentny, potrafi mówić, a do tego rozwiązuje zagadki kryminalne.

Gra Detective Pikachu trafi na Zachód

Z tego co już wiemy, w nadchodzącej produkcji zagra wielu znanych aktorów - w tym znany wam z Deadpoola Ryan Reynolds, który tu wcieli się w pociesznego, żółtego gryzonia. Ostatnio zaś ujawniono, że w postać pomagającego Pikachu detektywa Yoshidy, wcieli się bardzo dobry i znany japoński aktor Ken Watanabe.

Jeśli nie kojarzycie go po nazwisku, może pamięć wam odświeży to, że grał między innymi w Ostatnim Samuraju, Incepcji, Wyznaniach Gejszy, Godzilli, czy też Listach z Iwo Jimy. Premiera kinowego dzieła nastąpi niestety dopiero 10 maja 2019 roku.

Gra Detective Pikachu

 

Tagi: