Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.01.2018 15:34
Hunt: Showdown wypróbujemy jeszcze w styczniu. Crytek walczy o graczy
579V

Hunt: Showdown wypróbujemy jeszcze w styczniu. Crytek walczy o graczy

Crytek rozpoczyna ostrą kampanię marketingową swojego najnowszego projektu. Hunt: Showdown wypróbujemy już pod koniec miesiąca i podczas zmagań otrzymamy możliwość zapoznania się z koncepcją znanego studia.

Autorzy serii Crysis liczą na duży sukces Hunt: Showdown. Studio czerpie garściami z innymi produkcji i zamierza zaoferować asymetryczny shooter.

Hunt: Showdown na długiej rozgrywce. Crytek pokazuje shooter

Rywalizacja w Hunt: Showdown jest dość nietypowa, ponieważ autorzy zdecydowali się wrzucić na wielką mapę trzy zespoły składające się z maksymalnie dwóch graczy, którzy będą biegać po lokacjach, wypełniać zadania i walczyć z potworami. Twórcy stawiają na wymagającą rozgrywkę, ponieważ w tytule Cryteku jeden strzał może zakończyć zabawę.

Deweloperzy w ubiegłym roku zapowiedzieli chęć przetestowania produkcji przez spore grono odbiorców, a teraz najwięksi entuzjaści koncepcji mogą szykować się do rozgrywki. Niemcy potwierdzili, że już 31 stycznia rozpocznie się zamknięta alfa.

Jest to ważne wydarzenie dla Cryteku, bo autorzy nie ukrywają, że bardzo liczą na informacje zwrotne od graczy – to dzięki opiniom fanów tytuł nabierze ostatecznego kształtu i zaprezentuje odpowiedni poziom:

„Zamknięta alfa będzie naszą pierwszą szansą na uzyskanie informacji zwrotnych od graczy i jesteśmy naprawdę podekscytowani, że zobaczymy, jak oni będą sprawdzać produkcję. Po pierwszych testach z bardzo ograniczoną liczbą graczy, planujemy zaprosić coraz więcej testerów w kolejnych fazach. Jest to pierwszy krok w budowaniu bliskiej relacji z naszą społecznością i włączania jej opinii w nasz proces rozwoju.”

Zainteresowanych odsyłam na stronę Hunt: Showdown, gdzie możecie wyrazić chęć uczestnictwa w zabawie. Autorzy zamierzają falami zapraszać kolejnych zawodników do gry, więc stosowny e-mail z zaproszeniem może pojawić się nawet w lutym.

Źródło: https://wccftech.com/hunt-showdown-closed-alpha/

Tagi: