Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.01.2018 20:00
Hunt: Showdown na długiej rozgrywce. Crytek pokazuje shooter
1301V

Hunt: Showdown na długiej rozgrywce. Crytek pokazuje shooter

Crytek przygotowuje się do wielkich testów Hunt: Showdown. Gra ma zaciekawić szerokie grono odbiorców, więc autorzy chcą mieć pewność, że zainteresowani będą przygotowani na atrakcje. Deweloperzy opublikowali kolejny film prezentujący rozgrywkę.

O Hunt: Showdown pisałem na portalu wielokrotnie, bo bardzo kibicuję koncepcji Cryteku. Twórcy kilkukrotnie na przestrzeni ostatnich lat podjęli złe decyzje i bardzo potrzebują wielkiego sukcesu. Ten ma nadejść dzięki sieciowej strzelance.

Hunt: Showdown na klimatycznym zwiastunie. Gra zmierza do Early Access

Hunt: Showdown przedstawi graczom rozgrywkę PvPvE, a w jednym meczu zobaczymy cztery zespoły składające się z maksymalnie po dwóch graczy. Zawodnicy nie muszą tylko „polować” na innych fanów strzelania, ale w trakcie rozgrywki należy wykonywać zadania.

Ta nietypowa propozycja potrzebuje odpowiedniej prezentacji, dlatego Crytek organizuje specjalne sesje, podczas których możemy spojrzeć na czystą rozgrywkę. Najnowszy gameplay to pokaz umiejętności Janneke, która pełni rolę specjalisty do spraw społeczności w studiu.

Crytek wpadło na ciekawy pomysł, łączy kilka innych projektów i mam wielką nadzieję, że Hunt: Showdown odniesie sukces, a przygotowane systemy sprawią, że po serwerach wciąż będą biegać tłumy graczy.

Zamknięte testy Hunt: Showdown rozpoczną się na początku roku.

Tagi: