Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 18.08.2017 10:44
Yakuza 6 w Europie! Edycja kolekcjonerska zachęca do konsumpcji napojów
1749V

Yakuza 6 w Europie! Edycja kolekcjonerska zachęca do konsumpcji napojów

Dotychczas mogliśmy tylko ślinić się na widok gameplayów i screenów z panienkami występującymi w Yakuza 6. Na szczęście marzenia o pograniu w towarzystwie tych dam zostaną spełnione.

Nie trzeba będzie nic importować i męczyć się z japońską wersją językową. Fani marki Yakuza muszą się uzbroić tylko w trochę cierpliwości. Sega właśnie poinformowała graczy, że Yakuza 6: The Song of Life doczeka się angielskiej wersji językowej, która trafi na rynek europejski i amerykański 20 marca 2018 r. w wersji na na PlayStation 4.

Yakuza 6 w Encyklopedii PPE.pl

Tytuł opowie ostatni rozdział w historii Kazumy Kiryu. Bohater będzie prowadził prywatne śledztwo w Kamurocho oraz Onomichi w sprawie tajemniczych wydarzeń związanych z "osobami bliskimi jego serca".

Gra działa na nowym silniku Dragon i zapewni oprócz niezłej grafiki masę atrakcji w postaci szeregu minigierek i ulicznych walk. Yakuza 6: The Song of Life w edycji podstawowej z artbookiem ma być oferowana w Europie za 60 euro. Sega zapowiedziała, że kupić będziemy mogli wersję "After Hours Premium Edition", która zawiera elementy, które przydadzą się fanom konsumpcji napojów wszelkiej maści. Edycja kolekcjonerska ma kosztować 90 euro i będzie zawierać:

- Album z grafikami koncepcyjnymi
- 2 szklanki
- 2 kamienie schładzające do napojów
- 2 podkładki pod drinki
- specjalne limitowane pudełko

Warto też przypomnieć, że już 29 sierpnia na rynek trafi Yakuza Kiwami, czyli remake pierwszej odsłony serii.

Poniżej zwiastun Yakuza 6: The Song of Life.

Przekonaliście się ostatnio do marki Yakuza a może jesteście jej maniakami od wielu lat? Dajcie znać, jak odbieracie ostatnie odsłony serii tworzonej przez Segę?

 

Tagi: Europa humor kolekcjonerka sega trailer usa yakuza yakuza 6

Nie przegap