Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 17.01.2018 11:14
GTA Online rozwija walki powietrzne. Tryb Air Quota i nowy samochód
1171V

GTA Online rozwija walki powietrzne. Tryb Air Quota i nowy samochód

Jest tylko jedna gra na świecie, która pomimo faktu, że trafiła na rynek 5 lat temu nadal króluje w rankingach sprzedaży. To oczywiście Grand Theft Auto V. Sekcja sieciowa tego evergreena doczekała się właśnie kolejnej gratisowej aktualizacji.

Rockstar nie przestaje rozwijać swojego bestsellera, który na całym świecie rozszedł się już w nakładzie ponad 85 mln sztuk. Tryb GTA Online w Grand Theft Auto V doczekał się nowego trybu adwersarza, nazwanego "Powietrzną Normą Zabójstw" (w oryginale: "Air Quota").

Kody do GTA V

Rockstar w taki sposób opisuje najnowszy tryb w GTA Online:

"W Powietrznej normie zabójstw możecie udowodnić swoją wielkość w olbrzymim podniebnym starciu dla maksymalnie 4 drużyn i 16 graczy. Sprawdźcie się w różnych powietrznych walkach nad Los Santos i rozwalcie wrogów na kawałki rakietami i działkami. Nowy tryb Powietrzna norma zabójstw do 22 stycznia zapewni podwójne premie GTA$ i RP".

Rockstar dodało do GTA Online również nowy samochód. Chodzi o model Grotti GT500, który ma być przykładem "włoskiej motoryzacyjnej perfekcji". Grotti GT500 można kupić w salonie Legendary Motorsport.

Do 22 stycznia trwają także specjalne wyścigi Premium i próba czasowa. Dokładnie do tego dnia można brać udział w:

  •     Kaskaderski wyścig premium – „Spadek” (dla supersamochodów)
  •     Próba czasowa – „Dolina Tongva”

"Wyścigi premium można uruchamiać za pomocą aplikacji Szybka akcja w telefonie oraz wchodząc w żółty wyzwalacz na Legion Square. Trzej najlepsi kierowcy dostaną nagrody GTA$, a wszyscy uczestnicy mogą liczyć na potrójne premie RP. Aby wziąć udział w próbie czasowej, wystarczy wyznaczyć odpowiedni punkt nawigacyjny na mapie i wjechać w fioletowy wyzwalacz. Pobijcie ustalony czas i zgarnijcie premię GTA$ i RP".

Tagi: