Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.01.2018 17:34
Forza Horizon 3 na Xbox One X w natywnym 4K. Twórcy oferują najpiękniejszy festiwal w historii
2232V

Forza Horizon 3 na Xbox One X w natywnym 4K. Twórcy oferują najpiękniejszy festiwal w historii

PlayGround Games zaprasza na najpiękniejszy festiwal w historii. Forza Horizon 3 została znacząco odpicowana i stosowna aktualizacja jest już dostępna dla wszystkich posiadaczy Xboksów One X za darmo.

Forza Horizon 3 trafiła na rynek 27 września i to bez wątpienia jedna z najlepszych wyścigów w otwartym świecie w historii. PlayGround Games stworzyło piękny festiwal, który został właśnie upiększony przez najnowszą aktualizację.

Forza Horizon 4 to pewniak. Brazylijczycy ocenili grę

Już w ubiegłym tygodniu Microsoft zapowiedział dostosowanie Forza Horizon 3 dla Xboksa One X, a dzisiaj wszystkie pliki trafiły na serwery. PlayGround Games zaoferowało posiadaczom „najmocniejszej konsoli w historii” natywną rozdzielczość 4K przy 30 klatkach na sekundę.

Pod względem wizualnym, Forza Horizon 3 w wersji na Xboksa One X zbliża się do high-endowych komputerów osobistych, a możemy mieć pewność, że będzie jeszcze lepiej – w końcu już niedługo mamy poznać czwarty festiwal, który powinien otrzymać wszystkie ulepszenia w dniu premiery.

DigitalFoundry podkreśla, że rywalizacja Xbox One X vs. PC w tym wypadku jest bardzo wyrównana i chociaż w niektórych miejscach „blacha” przewyższa konsolę, to jednak sprzęt Microsoftu również nie ma się czego wstydzić – można tutaj wyróżnić między innymi 4 x MSAA.

Źródło: YouTube.com

Tagi: forza horizon 3 Playground Games xbox one x zwiastun