Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.01.2018 17:31
Forza Horizon 4 to pewniak. Brazylijczycy ocenili grę
3175V

Forza Horizon 4 to pewniak. Brazylijczycy ocenili grę

Na sześć miesięcy przed prezentacją, Brazylijczycy zdecydowali się wspomnieć o Forza Horizon 4. Gra PlayGround Games jest w zasadzie tegorocznym pewniakiem, ale możecie już odkładać gotówkę na pudełko, które trafi do nas zapewne w drugiej połowie 2018 roku.

Na tegorocznej konferencji Microsoftu powinniśmy spojrzeć na kilka pięknych samochodów. Forza Horizon 4 nie była raczej największą niespodzianką ostatniej dekady, ale warto wiedzieć, że Brazylijczycy wspomnieli o grze.

Fable 4 od twórców Forza Horizon? Nowy zespół ma pracować nad wielką opowieścią

Na witrynie Brazilian Classification Rating Board pojawiła się nowa produkcja, która powinna zainteresować fanów serii Forza. Zdaniem Brazylijczyków w 2018 roku zagramy w Forza Horizon 4 – tytuł zapewne trafi na Xboksa One oraz komputery osobiste.

Według ostatnich plotek produkcja została umiejscowiona w Japonii i w zasadzie lokalizacja festiwalu jest jedyną ciekawostką wciąż ukrywaną przez PlayGround Games. Autorzy na pewno zaserwują kilka nowości, piękne auta i mocny soundtrack.

Większą niewiadomą wciąż pozostaje drugi tytuł kreowany przez PlayGround Games – jak wiadomo studio stworzyło dodatkowy zespół, który ma pracować nad RPG w otwartym świecie. Ostatnie plotki sugerują nadejście Fable 4.

Źródło: https://gamingbolt.com/forza-horizon-4-rated-in-brazil

Tagi: Forza Horizon 4 microsoft PlayGround Games