Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.01.2018 15:31
Opowieść podręcznej na mrocznym zwiastunie. Hulu zapowiada 2 sezon i potwierdza datę premiery
655V

Opowieść podręcznej na mrocznym zwiastunie. Hulu zapowiada 2 sezon i potwierdza datę premiery

Hulu zdecydowało się zaprezentować pierwszy materiał promujący drugi sezon serialu Opowieść podręcznej. Platforma opublikowała zwiastun i jednocześnie potwierdziła datę premiery. To również bardzo dobra wiadomość dla widzów z Polski.

Opowieść podręcznej to jeden z największych przebojów 2017 roku. Serial został nagrodzony 8 nagrodami Emmy oraz 2 Złotymi Globami, więc mogliśmy mieć pewność, że historia będzie kontynuowana. 

Altered Carbon od Netflix na mocnym zwiastunie. Szykuje się rozkosz dla fanów cyberpunku

Hulu zamówiło drugi sezon już 4 maja 2017 roku, ale dopiero dzisiaj możemy spojrzeć na konkretny zwiastun. Materiał jest mroczny i na pewno spodoba się fanom pierwszej opowieści – świetne sceny zostały dopieszczony utworem Buffalo Springfield – „For What Its Worth”.

To oczywiście dopiero początek, ponieważ materiał nie zdradza wielu informacji, ale w mistrzowski sposób buduje atmosferę przed nadciągającą historią.

Zapytacie kiedy? 25 kwietnia odbędzie się dwuodcinkowa premiera. Opowieść podręcznej można w Polsce oglądać na Showmax i platforma potwierdziła, że Polacy poznają wydarzenia „tuż po debiucie w USA”.

Szczerze mówiąc Opowieść podręcznej ominąłem w ubiegłym roku i to bez wątpienia jeden z tych seriali, który muszę jak najszybciej nadrobić, ponieważ poniższy trailer tylko i wyłącznie rozbudził moje oczekiwania.

Źródło: YouTube.com

Tagi: hulu opowieści podręcznej showmax trailer zwiastun