Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.01.2018 16:40
Altered Carbon od Netflix na mocnym zwiastunie. Szykuje się rozkosz dla fanów cyberpunku
3887V

Altered Carbon od Netflix na mocnym zwiastunie. Szykuje się rozkosz dla fanów cyberpunku

Netflix właśnie opublikował nowy zwiastun Altered Carbon. Rodzimy oddział stacji zaczął wykorzystywać angielską nazwę serialu, która brzmi znacznie lepiej od „Modyfikowanego Węgla”. Siadajcie wygodnie i oglądajcie.

Najdroższy serial stacji Netflix zadebiutuje już wkrótce. Platforma zdecydowała się na sympatyczną prezentację, która powinna zainteresować subskrybentów usługi. Według wcześniejszych informacji, budżet odcinka Altered Carbon wyniósł nawet siedem milionów dolarów.

Godzilla: Planet of the Monsters na Netflix w styczniu. Zwiastun zapowiada pierwszą część trylogii

Opowieść zaprowadzi widzów do odległej przyszłości, w której świadomość każdego człowieka może zostać zamieniona w cyfrową postać i przeniesiona do innego, lepszego ciała. Ludzie w ten sposób mogą unikać chorób, czy po prostu zmieniać swoją tożsamość.

Głównym bohaterem historii został Takeshi Kovacs (Joel Kinnaman / Will Yun Lee), który został dosłownie przywrócony do życia po 250 latach śmierci. Mężczyzna był żołnierzem elitarnej jednostki, a teraz ma wykorzystać swoją wiedzę oraz umiejętności i zbadać sprawę usiłowania zabójstwa najbogatszego człowieka na Ziemi.  

Serial powstał na podstawie nagrodzonej powieści Richarda Morgana. Stacja Netflix zaoferuje widzom 10 odcinków – wszystkie będą oczywiście dostępne już 2 lutego.  

Tagi: altered carbon modyfikowany węgiel Netflix trailer zwiastun