Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 13.01.2018 10:28
Dragon Quest Builders. Wersja na Nintendo Switch jest równie ładna, co ta na PS4
1282V

Dragon Quest Builders. Wersja na Nintendo Switch jest równie ładna, co ta na PS4

Dragon Quest Builders okazał się być całkiem dobrą konkurencją dla niezwykle popularnego Minecrafta. Tytuł zdobył dosyć dużą popularność zarówno w Kraju Kwitnącej Wiśni jak i na Zachodzie u miłośników gier RPG.

Wiele osób narzeka w Minecrafcie głównie na to, że czasem brak mu tego RPG-owego zacięcia, które zachęcałoby do przeżycia prawdziwej przygody. Square Enix postanowiło odpowiedzieć dwa lata temu na te potrzeby i wypuściło na świat bardzo udane Dragon Quest Builders.

SEGA szykuje się do ujawnienia nowej gry. Tytuł przygotowany przez byłych twórców Fable i Theme Hospital

Już 9 lutego tego roku tytuł trafi na Nintendo Switch gdzie ma spore szanse na odniesienie sukcesu o dużej skali. Biorąc pod uwagę przede wszystkim wciągający charakter rozgrywki i przenośność samej konsoli, raczej nie można mieć co do tego wątpliwości.

Dziś zaś mamy okazję przyjrzeć się temu, jak sama gra wygląda na sprzęcie Nintendo i jak ma się to do najsilniejszej platformy, na której jest dostępna, czyli PS4 Pro. Poniżej możecie zobaczyć małe zestawienie graficzne, z którego jedyną zauważalną różnicą jest chyba to, że Switchowa wersja ma nieco mniejszą rozdzielczość.

Dragon Quest Builders Nintendo Switch vs PS4 Pro

Tagi: cycu1 Dragon Quest Builders rpg switch